İnstagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
YÜKLENİYOR...
Öz Yeksek Fıstıkçılık

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

0 (328) 814 29 40
Muhasebe
0 (328) 812 99 24

E-Posta

info@ozyeksekfistik.com

Adres

Cevdetiye Beldesi Karataş mah. no:22 3/1 OSMANİYE / MERKEZ

Hakkımızda

Hakkımızda

Öz Yeksek Fıstıkçılık, Osmaniye’de yer fıstığı işleme konusunda sektörün önde gelen isimlerinden biri. 1960 yılında 3000 m² lik iki katlı kapalı alana kurulan Öz Yeksek Yer fıstığı Entegre Fabrikası; yer fıstığı ile ilgili işlenmiş mamüllerin %80 inin imalatını gerçekleştirmektedir.

Satışını yaptığı kuruyemişçilere, pastanecilere, helvacılara,bisküvi ve çikolata fabrikalarına doğal ürünler sunarak; tazelik, kalite ve standartlara uygunluk özenle sağlanmaktadır.

Hammaddenin en iyi ve en kaliteli olanını seçmeye önem veren, sağlıklı ortamlarda ve katkı maddesi kullanmadan, dünya standartlarında üretimi benimseyen Öz Yeksek Fıstıkçılık, belirlenen hedefler doğrultusunda büyük yatırımlara ve yenilenme çalışmalarına imza atmaktadır.

Ayrıca;Helal, İso 22000 ve İso 9001 Uluslarası kalite belgeleri ve alanında uzman;satış,pazarlama,üretim,finans ve dış ticaret ekibi ile geleceğe umutla bakmaktadır